Unlimited Desert Racer 4WD - wersja FOX LED

Dostępność: Brak towaru
Cena: 3 799,00 zł 3799.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: TRAXXAS (USA)
Kod produktu: TRX85086-4FOX

Opis

 

Kolejna odsłona z UDR'a w nowej grafice i z doskonałym oświetleniem LED. 

Unlimited Desert Racer 4WD został wypoosażony w zestaw oświetlenia LED o wysokiej intensywności Pro-Scale ™, który umożliwia zalanie pustyni olśniewającym - białym światłem, dzięki nowemu zestawowi świateł terenowych LED o wysokiej intensywności.

Innowacja Traxxas'a zapewnia funkcje, wydajność i szczegółowy wygląd w skali, niespotykany w żadnym innym systemie oświetleniowym. Dołączony wzmacniacz wysokiego napięcia Traxxas'a skutecznie zasila 204 indywidualne diody LED w zestawie, jednocześnie minimalizując straty z powodu nadmiernego prądu i ciepła. Ściśle regulowana moc wyjściowa zapewnia stabilne działanie oświetlenia, bez migotania i ściemniania wraz ze zmianą napięcia akumulatora.

Zestaw oświetlenia LED (#108485) zawiera:

- podwójne - proste diody LED zamontowane na zderzaku (po 52 diody LED)
- zakrzywiony panel świetlny na dachu (52 diody LED)
- wielofunkcyjne - czerwone i bursztynowe światło stopu / pasek świetlny klasy (24 czerwone i 24 bursztynowe diody LED)
- wysokonapięciowy 8-kanałowy wzmacniacz mocy do intensywnego, doskonałego oświetlenia LED
- regulowana moc wyjściowa zapewniająca stabilne działanie oświetlenia (brak migotania lub ściemniania wraz ze zmianą napięcia akumulatora)


Specyfikacja;

  • Aparatura Traxxas TQi TSM 2.4GHz z możliwością zastosowania systemu Traxxas Link App
  • System stabilizacji Traxxas Stability Management®
  • Zespół napędowy Velineon VXL-6s
  • Karoseria Prographix
  • Wodoszczelna elektronika
  • Aluminiowe amortyzatory
  • Prędkość 80km/h (z pakietami 2X3S LiPo)

Unlimited Desert Racer łączy w sobie zalety Pro-Scale™ z ekstremalną mocą napędu 6S. Zapewnia to najbardziej ekscytujące wrażenia z jazdy. Desert Racer jeździ jak prawdziwa pustynna ciężarówka, ponieważ tak właśnie został skonstruowany. Wyjątkowa konstrukcja tylnej osi zapewnia ogromną amortyzację i autentyczną dynamikę jazdy. Od amortyzujących pałąków wspornika do amortyzatorów GTR, Traxxas dokładnie odtworzył prawdziwego pustynnego smoka zarówno pod względem formy, jak i funkcji.

 

 

Pro-Scale Performance

Pro-Scale™ to kolejna innowacja Traxxas'a, która oddaje prawdziwy realizm i łączy go z ekstremalną mocą napędu 6S LiPo i prędkością 80km/hUnlimited Desert Racer wiernie oddaje wygląd i charakter Trophy Trucks i Unlimited Trick Trucks, czego efektem jest podróż po pustyni z maksymalną prędkością.

 

 

Realizm napędowy

Unlimited Desert Racer został zaprojektowany w oparciu o autentyczne podwozie samochodów wyścigowych z napędem na 4 koła. 4-linkowa, solidna konstrukcja tylnej osi zapewnia ogromną amortyzację przy zachowaniu autentycznej dynamiki jazdy. Od amortyzujących pałąków wspornika do amortyzatorów 8 GTR, Traxxas dokładnie oddał prawdziwe podwozie wyścigowe zarówno pod względem formy, jak i funkcji.
 

 

Ekstremalna moc napędu 6S

Unlimited Desert Racer z prędkoścą  80km/h zapewnia doskonałą wydajność jazdy z brutalną mocą napędu 6S. Elektroniczny regulator obrotów VXL-6s ESC łączy potężną moc z zaawansowanymi funkcjami telemetrycznymi. Niezwykle wytrzymały układ napędowy wykorzystuje ekstremalną moc, aby ułatwić sterowanie i zabawę.

 

 

 

 

 

 

 

Precyzyjnie modelowana karoseria to bezpieczny i wytrzymały korpus Pro-Scale, solidnie przymocowany do ramy. Otwarta konstrukcja okna prezentuje skomplikowaną ramę podwozia i szczegóły kokpitu. Dwa rodzaje malowanmia - Fox lub RIGID doskonale prezentują się na pustyni.

 

 

 

 

 

 

Repliki opon BFGoodrich KR3 zamocowane są na twardych, sześciokątnych obręczach Desert Race (Fox lub licencjonowane koła Method Racing (RIGID) z jasnymi pierścieniami beadlock. Opony są replikami 40-calowych opon używanych w najlepszych ciężarówkach na pustyni.

 

 

 

 

 

 

Zbudowana z rur rama, jest w pełni funkcjonalna i stanowi integralną część projektu podwozia wyścigowego. Zapewnia sztywne wsparcie dla amortyzatorów, zderzaków i zawieszenia. Konstrukcja została zaprojektowana, aby pomóc w absorpcji i rozprowadzaniu uderzeń pochodzących z twardego jak skała terenu pustynnego.

 

 

 

 

 

 

Realistyczne płyty boczne podwozia można zamontować bezpośrednio na klatce w celu uzyskania prawdziwego realizmu Pro-Scale. Płyty zwiększają sztywność całej klatki, a przy okazji całość wygląda jeszcze bardziej realistycznie.


 

 

 

 

 

Bardzo szczegółowe wnętrze kokpitu z figurami kierowców zwiększa realizm do tego stopnia, że można pomyśleć, że patrzysz na prawdziwą ciężarówkę podczas jazdy. Przełączniki, radia, sprzęt bezpieczeństwa, dźwignia zmiany biegów, nawigacja ... wszystko tam jest!

 

 

 

 

 

 

 

Pięknie i precyzyjnie uformowane detale tworzą Pro-Scale. Repliki zacisków i tarcz hamulcowych, podnośnik podłogowy z rączką, akumulatory, wentylatory, puszki olejowe, gaśnice i zbiorniki amortyzujące zapewniają całkowity realizm.
 

 

 

 

Podobnie jak w prawdziwej ciężarówce na pustynnym wyścigu, dwa koła zapasowe są zamontowane na tylnej ramie. Są Identyczne z pozostałymi czterema, są w pełni funkcjonalne i gotowe do zamontowania. Wał napędowy zamontowany na ramie to również w pełni funkcjonalny zapas do ewentualnego montażu.


 

 

 

 

 

 

Obudowa odwróconego podwozia ułatwia serwis i konserwację. Pakiety wymienia się bez wyjmowania korpusu. Ta konstrukcja również koncentruje masę tak nisko, jak to tylko możliwe, aby obniżyć ogólny środek ciężkości (CG) ciężarówki, co zapewnia doskonałą obsługę i osiągi.


 

 

 

 

 

 

Zintegrowane z odwróconym podwoziem obudowy,  to wytrzymałe płyty ślizgowe zapobiegające zanieczyszczeniom i chroniące ważne elementy pojazdu. Dwuczęściowy projekt zawiera oddzielne drzwi przedziału pakietów napędowych, które można zamknąć w kilka sekund.

 

 

 

 

 

Komora mieszcząca pakiety napędowe pozwala na zainstalowanie trzech konfiguracja zasilania: jeden pakiet 4S, dwa pakiety 2S lub dwa pakiety 3S. Wytrzymały pasek  blokuje się w celu bezpiecznego przechowywania nawet największych pakietów. Pasek moco-wany jest do ramy, dzięki czemu nie ma możliwości zgubienia drobnych elementów.

 

 

 

 

 

 

 

Stałe złącza elektryczne  ułatwiają instalację pakietów. Innowacyjna konstrukcja pozwala na stosowanie różnych konfiguracji akumulatorów jedno i dwupiętrowych. 

 

 

 

 

Karoseria jest jednoczęściowym korpusem mocowanym bezpiecznie do funkcjonalnej ramy rurowej w kilku miejscach, zapewniając długotrwałą wytrzymałość i realizm w skali. Pomimo takiego sposobu mocowania, dostęp do elektroniki oraz pakietów jest bezproblemowy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pochłaniające uderzenia przednie i tylne zderzaki chronią podwozie i zapewniają sztywne podparcie dla nieruchomego nadwozia.

 

 

 

 

 

 

Prawidłowy sposób zazębienia jest krytyczny w układach o wysokim momencie obrotowym. Problem ten rozwiązuje gruba - aluminiowa płyta mocująca silnik z systemem ustawienia odległości pomiędzy zębatkami.


 

 

 

 

 

 

System podwójnego łożyskowania układu kierowniczego, zintegrowany z serwomechanizmem daje gwarancję precyzyjnego i niezawodnego sterowania kierunkiem jazdy.

 

 

 

 

 

 

 

Unlimited Desert Racer jeździ na solidnej - tylnej osi ze szpulą zapewniającą najwyższą wytrzymałość i autentyczną dynamikę jazdy. Stalowe półosie o dużej średnicy zapewniają dodatkową wytrzymałość.


 

 

 

 

 

 

 

Wytrzymałe stalowe wały napędowe CV ze stalowymi osiami 6mm łączą przednie koła z przednim mechanizmem różnicowym.


 

 

 

 

 

Mocny - wielowypustowy wał napędowy przenosi moc na przedni mechanizm różnicowy, podczas gdy tylny napęd jest przenoszony przez aluminiową i stalową półoś o stałej długości. Realistyczny wałek napędowy o stałej długości zapewnia lepszą wytrzymałość, zmniejsza luz w układzie przeniesienia napędu i obniża masę obrotową w celu poprawy reakcji.

 

 

 

 

 

 

Napęd Torque-Biasing Center Drive rozprowadza moc między przednią i tylną osią, zapewniając maksymalną przyczepność na każdej nawierzchni. Nie ma sprzęgła, które może się ślizgać, tylko natychmiastowa reakcja, gdy jest to potrzebne.


 

 

 

 

 

 

 

Stalowe koła zębate zapewniają ekstremalną wytrzymałość w trudnych warunkach terenowych.

 

 

 

 

 

 

Ogromne, aluminiowe amortyzatory GTR o ekstremalnym skoku są gwintowane w celu dostosowania wysokości jezdnej na jednej wysokosprawnej sprężynie w każdym rogu. Oddzielny amortyzator zapewnia dodatkowe działanie tłumiące i podwaja pojemność oleju, aby uzyskać jak najsprawniejsze działanie.

 

 

 

 

 

 

Podwójne - masywne przednie wahacze zachowują właściwą geometrę w całym zakresie ich ogromnego zakresu. Półstabilna konstrukcja w pełni wychwytuje nierówności terenu. Duże bloki sterownicze wykorzystują ponadwymiarowe łożyska, aby pomieścić stalowe osie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kluczem do fenomenalnych zdolności terenowych w wyścigach pustynnych jest duży skok zawieszenia. Dzięki 3,15 "przełożenia z przodu i 4" z tyłu, zawieszenie z łatwością wchłania uskoki terenu.

 

 

 

 

 

 

 

Konsolowe drążki przechyłu są uruchamiane za pomocą popychaczy, co zapewnia precyzyjną kontrolę i realistyczne osiąg.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyjątkowo szczegółowe i w pełni funkcjonalne pasy ograniczników zawieszenia utrzymują stałą oś tylną pod kontrolą i zapobiegają nadmiernemu rozciąganiu.

 

 

 

 

 

 

Elektroniczny regulator prędkości VXL-6s posiada zaawansowanę technologię kontroli prędkośc i zapewnia dostęp do telemetrii w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji Traxxas Link, przy zachowaniu prostoty jednego przycisku programowania.


 

 

 

 

 

 

Silnik bezszczotkowy 2200kV przetwarza 22V napięcia na prędkość 80km/h i daje maksymalny moment obrotowy potrzebny na pustyni, aby uzyskać maksymalną moc Pro-Scale.

 

 

 

 

 

 

Cyfrowy serwomechanizm 2075X z metalową przekładnią, zapewnia precyzyjne sterowanie i potężny moment obrotowy. Jest w pełni wodoszczelny, dzięki czemu przygoda jazdy w każdej pogodzie staje się rzeczywistością. Dodatkowo jest chroniony przed uszkodzeniem przez twarde płyty poślizgowe.

 

 

 

 

 

 

 

W pełni funkcjonalny system radiowy TQi 2,4GHz zapewnia najwyższą jakość, precyzję i kontrolę wymaganą do prowadzenia Desert Racer'a po pustyni . Nadajnik jest przystosowany do współpracy z systemem Traxxas Link, co pozwala na wykorzystanie wszystkich opcji regulacyjnych oraz korzystanie z informacji telemetrii w czasie rzeczywistym

Moduł Traxxas Link Wireless Module™, zapewnia bezprzewodową łączność z urządzeniami pracującymi w systemie Android lub AppleiOS 4.4+ 4.3+. Moduł Traxxas Link Wireless Module™ nie wchodzi w skład zestawu i należy go dokupić oddzielnie. Numer katalogowy modułu to 106511.

 

 

 

 

 

 

Wodoszczelna elektronika pozwala na użytkowanie modelu w trudnych warunkach pogodowych. Woda, błoto i śnieg, już nie są przeszkodą w zabawie na wolnym powietrzu.

 

Opinie o produkcie (0)

Nowości
Hoss 4x4 VXL
Hoss 4x4 VXL
2 490,00 zł
szt.
Traxxas Slash Ultimate RTR z mod. BT Zielony
Traxxas Slash Ultimate RTR z mod. BT Zielony
2 550,00 zł
szt.
Trzaxxas X MAXX RNR
Trzaxxas X MAXX RNR
4 450,00 zł
szt.
Model BSD Ramason Pomarańczowy
Model BSD Ramason Pomarańczowy
1 299,00 zł
szt.
Nadajnik FlySky GT2B + RX GR3E
Nadajnik FlySky GT2B + RX GR3E
149,00 zł
szt.

Infolinia:

532 421 322

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl