TRAXXAS E-Maxx 4x4 VXL RTR 2.4GHz z systemem TSM - kolor czarny+ Zestaw kluczy GRATIS!!

Dostępność: Brak towaru
Cena: 2 750,00 zł 2750.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Nowy system kontroli trakcji "Traxxas Stability Management™"
System radiowy TQi 2.4GHz "Traxxas Link Wireless Module"
Fabrycznie zainstalowany – bezszczotkowy zespół napędowy Castle MXL-6s
Wysokiej mocy silnik bezszczotkowym 2200Kv
Dołączone dwa pakiety napędowe NiMh 8.4V / 3000mAh
Szybka ładowarka 4A

Układ napędowy E-Maxx

Układ napędowy został zbudowany na potrzeby jednego z najmocniejszych napędów na bazie silnika bezszczotkowego zasilanego 6 celowymi pakietami LiPo. Tak mocny napęd to najlepsza recepta na samozniszczenie konstrukcji samochodu, a występujące ekstremalne siły, to nie lada wyzwanie dla konstruktora. Możliwość zasilania dwoma pakietami LiPo 11,1V wykorzystuje do maksimum napęd i całą konstrukcję doprowadzając tego potwora do prędkości ponad 100km/h. ­

MXL-6s Brushless Power System Castle.

To jeden z najmocniejszych zespołów napędowych, opartych na zasilaniu pakietami złożonymi z sześciu celi.
Regulator MXL-6s wyposażony jest w pozłacane złącza średnicy 6,5mm w celu przeniesienia wyjątkowo dużych prądów i wysokiej wydajności radiator dodatkowo chłodzony integralnym wentylatorem.
Silnik bezszczotkowy 2200kV / 75mm wykonano z aluminium w formie ogromnego radiatora, mogącego sprostać wyjątkowo dużym prądom. Silnik oparty jest na magnesach neodymowych, wysokiej jakości łożyskach, a moment obrotowy przenosi 5 milimetrowy wał.

Totalna Kontrola.

ModeleTraxxas’a zasługują na najbardziej zaawansowany – gotowy do wyścigu system radiowy. To w końcu jedyne połączenie pomiędzy kierowcą, a maszyną. System musi być precyzyjny, wygodny i niezawodny. Zupełnie nowy system radiowy Traxxas® TQi™ spełnia wszystkie te funkcje, a do tego jest niezawodny i solidnie wykonany. Najważniejszą nowością tego systemu, jest możliwość współpracy z aplikacją Traxxas Link App, dostępną w systemie iPhone lub iPod touch. To stwarza potężne narzędzie do tuningu modelu. Kolorowy wyświetlacz łączy się z systemem LinkTraxxas™ i tworzy intuicyjny, wysokiej rozdzielczości - kolorowy graficzny interfejs użytkownika, który stwarza możliwość optymalizacji systemu radiowego w celu maksymalnej kontroli pojazdów.

Nadajnik wyposażony jest w moduł Traxxas Link Wireless Module™, który zapewnia bezprzewodową łączność z urządzeniami pracującymi w systemie Android lub AppleiOS 4.4+ 4.3+.

 

Traxxas Stability Management (TSM) - kontrola trakcji.

System kontroli trakcji wbudowany jest w 5 kanałowy odbiornik TQI 2.4GHz Traxxas Link TSM. W połączeniu z niskim środkiem ciężkości, system kontroli trakcji, Slash nabiera zupełnie nowych właściwości jezdnych.
Traxxas Stability Management (TSM), pozwala maksymalnie wykorzystać pełną moc, szybkość i przyspieszenie, którym dysponuje Slash 4X4. Kontrola trakcji szczegónie zdaje egzamin podczas jazdy na śliskich powierzchniach, gładkim betonie, lodzie i śniegu. System TSM dokonuje korekt toru jazdy podczas przyspieszania, aby zapewnić pełne wykorzystanie możliwości napędu. TSM działa również podczas pokonywania zakrętów, dokonując korekt, aby utrzymać wybraną linię jazdy. Pozwala to na utrzymanie większej szybkości w zakręcie i większe przyspieszczenie podczas wychodzenia z niego. Podczas hamowania, TSM utrzymuje tor jazdy do momentu zatrzymania.
W systemie kontroli trakcji, Traxxas zastosował najnowsze algorytmy, które działają niewidocznie w tle, nigdy nie ograniczając przepustnicy. TSM może być indywidualnie dostrojony lub całkowicie wyłączony w zależności od aktualnej nawierzchni i jej stanu oraz upodobań kierowcy. Kontrolę nad systemem zapewnia wielofunkcyjne pokrętło zamontowane w nadajniku. O przydatności Traxxas Stability Managemen, najlepiej można się przekonać, wyłączając system po dłuższym okresie jego użytkowania.

App Link Traxxas’a.

Ta potężna aplikacja daje pełną kontrolę nad funkcjonowaniem systemu radiowego. Teraz masz możliwość zainstalowania czujników telemetrii Traxxas’a, a App Link będzie wyświetlać wszystkie dane w czasie rzeczywistym: prędkość, obroty silnika, napięcie pakietu, temperaturę silnika, pakietu zasilającego i regulatora. Traxxas App Linkjest przeznaczony do stosowaniaz systemem Android 4.4 lub Apple iOS 4.3+.

Intuicyjny interfejs.

Traxxas Link zbiera i zapisuje dane telemetryczne w czasie rzeczywistym podczas jazdy. Deska rozdzielcza Traxxas Link pokazuje prędkość, napięcie akumulatora, obroty i temperaturę. Aplikacja automatycznie wykrywa i rozpoznaje czujniki Traxxas Link. Deska rozdzielcza jest w pełni konfigurowalna i umożliwia wyświetlanie jednocześnie parametrów dziewięciu czujników.
Po dokonaniu najlepszych dla danego modelu ustawień, możesz je zapisać jako profil, który można w późniejszym czasie zastosować w innym modelu. Jeśli dokonasz zmian w profilu, możesz go zapisać jako nowy. Aplikacja Traxas Link automatycznie wykrywa czujniki telemetryczne i jest łatwa w instalacji i konfiguracji.

Fabrycznie zainstalowane czujniki telemetryczne.

E-Maxx, jest w pełni wyposażony w komplet czujników telemetrycznych. Pozwalają one, przy użyciu aplikacji Traxxas Link na nagrywanie w czasie rzeczywistym takich danych telemetrycznych jak:

prędkość
napięcie pakietów napędowych
obroty silnika
temperatura silnika

Nowy system kontroli trakcji "Traxxas Stability Management™"
System radiowy TQi 2.4GHz "Traxxas Link Wireless Module"
Fabrycznie zainstalowany – bezszczotkowy zespół napędowy Castle MXL-6s
Wysokiej mocy silnik bezszczotkowym 2200Kv
Dołączone dwa pakiety napędowe NiMh 8.4V / 3000mAh
Szybka ładowarka 4A
Prędkość po wyjęciu z pudełka – 55km/h, po tuningu – 104km/h
Nowe malowanie karoserii „Prographix”
Mocowanie kół nakrętką 17mm Hex
Agresywne – 6.3 calowe opony na chromowanych obręczach

MODEL 39087. W pełni zmontowany, gotowy do jazdy z aparaturą zdalnego kierowania TQi 2.4GHz Traxxas Link, zespołem napędowym Castle MXL-6s, malowaną karoserią ProGraphix®. W zestawie dwa 7-celowe pakiety napędowe NiMh / 3000mAh.

Opinie o produkcie (0)

Nowości
Zębatki serwa metalowe ze smarem
Zębatki serwa metalowe ze smarem
88,00 zł
szt.
koła Armma senton
koła Armma senton
140,00 zł
1.9 Barrage 2.0 Opona
1.9 Barrage 2.0 Opona
102,00 zł
szt.
Hatched MT 2.8
Hatched MT 2.8
150,00 zł
szt.
Komplet kół Talon Extreme
Komplet kół Talon Extreme
115,00 zł
Excel - Uchwyt + piłka + skrzynka
Excel - Uchwyt + piłka + skrzynka
80,00 zł
szt.
Bestsellery

Infolinia:

532 421 322

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl