HPI Bullet MT FLUX RTR skala 1:10

Dostępność: brak towaru
Cena: 1 620,00 zł 1620.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Bullet MT wyposażono w niski aerodynamiczny korpus przystosowany do wyścigów oraz tylny spojler dla dodatkowego docisku. Tylna część modelu posiada pod kątem pokrywę, aby zmniejszyć opór powietrza bezpośrednio nad spoiler. Nowy styl nadwozia w kolorach czarny, srebrny i pomarańczowy w połączeniu z 5-ramiennymi chromowanymi na czarno felgami dają ogólny oszałamiający wygląd! Stylistyka przodu jako klasyczny pick-up truck, wygląd kratki i reflektory oraz przetłoczenia zwiększają potężny wygląd Bulleta. Przednie i tylne zderzaki, wygląd okien z siatkami, powodują że samochód wygląda jak bolid wyścigowy., Uzupełnieniem całości są nisko profilowane opony z kolcami zamontowane na lśniące chromowane na czarno felgi.

 

 

2.4GHZ RADIO SYSTEM

Wszystkie modele HPI są wyposażone w wygodne radio HPI 2.4GHz dla łatwego sterowania i najwyższego zaufania podczas jazdy! Radio posiada konstrukcję pistoletową z realistyczną kierownicą, i dźwignią płynnego przyśpieszania. Jest także bardzo lekkie ze względu że wymaga do zasilania tylko czterech baterii AA. Nie musisz się martwić o innych zawodników RC korzystających z naszej technologii 2.4GHz ! Radio automatycznie zapobiega konfliktom częstotliwości i kanałów, dzięki temu nie ma żadnych zakłóceń. Gdyby kiedykolwiek model stracił sygnał radiowy to elektroniczny "failsafe"zatrzyma model bezpieczne. Będziesz mieć kontrolę na profesjonalnym poziomie nad modelem RTR.

 

ODPORNOŚĆ NA WILGOTNE WARUNKI

Bullet Flux jest wyposażony w szczelny pojemnik dla elektroniki - baterii i odbiornika, szczelny przełącznik regulatora, wodoodporne serwo dla skręcania modelem a to wszystko pozwala by Bullet mógl sie poruszać w ekstremalnych warunkach! Chcesz jeździć po torfowiskach, jak i przez mały strumień lub w małym deszczu, to wszystko nie zaszkodzi modelowi Bullet ST Flux! Uwaga:Pojazd HPI ma na celu zapewnienie ochrony przed rozbryzgami wody, więc można nim jeździć w wilgotnych warunkach (np deszcz, śnieg, kałuże). Nie jest przystosowany do zanurzenia!!

 

 

 

PODWOZIE Z MOCNEGO STOPU ALUMINIUM

Odlane z stopu aluminium 6061 podwozie to połączenie siły i lekkości, dzięki temu Bullet Flux jest trwały i wygląda świetnie! Gruba blacha aluminiowa jest wyprofilowana w odpowiednim kształcie tworząc idealną podstawę dla wszystkich poszczególnych montowanych na nią części, a to sprawia, że samochody Bullet są tak twarde! Przednie "kick-up" zapewnia dodatkową kontrolę na wszystkich prędkościach, niezbędne dla różnych warunków jazdy. Boki są również wygięte do góry, aby dać dodatkowy prześwit w ciasnych zakrętach, ale także znacznie zwiększa sztywność wzdłuż podwozia a to sprawia że model jest idealny do wszystkich przygód off-road!  

 

 

Image of Bullet ST chassis

KOMPAKTOWY I WYWAŻONY

Bullet Flux jest tak wyposażony w różne komponenty umieszczone dokładnie tam, gdzie wymaga się, aby mieć idealny rozkład masy przodu i tyłu oraz na boki. Serwomechanizm układu kierowniczego jest umieszczony w dokładnej konfiguracji dla dobrania środka ciężkości, a ciężar silnika i baterii umieszczono po obu stronach podwozia. Regulator prędkości jest umieszczony w tylnej części obudowy, wzdłuż osi, w celu uzyskania dużej ilości chłodzącego powietrza, jak również zapewnia to ochronę przed błotem, które zostaje wyrzucone przez przednie opony.

 

 

Image of Bullet ST driveline

MOCNY UKŁAD NAPĘDOWY 4WD

Układ napędowy używany we wszystkich modelach Bullet cały czas przekazuje napęd na cztery koła. Układ napędowy jest oparty na wałku, tak jak używane w skali 1/8 w takich modelach jak World Champion HB D815 buggy. Układ przeniesienia napędu wałem jest najlepszym rozwiązaniem dla zestawu, który sprawdza się do wszystkich możliwych warunków jazdy, więc czy jeździsz przez błoto, wodę, kurz, trawę, śnieg lub żwir, to jest to idealny rodzaj przeniesienia napędu dla przygody w off -road!  

 

 

 

Central drivetrain

ZABEZPIECZONY UKŁAD NAPĘDOWY

Mocna kompozytowa przekładnia zębata o 54 zębach odbiera moc z silnika i przekazuje ją do przodu i tyłu modelu za pomocą regulowanego podwójnego sprzęgła poślizgowego. Układ ten napędza przednie i tylne dyferencjały, które wykorzystują 4 zębatki układu satelitarnego dla zwiększenia trwałości i żywotności. Hamowanie modelem jest za pomocą bezszczotkowego silnika HPI Flux, dając tak samo szybkie zatrzymanie jak tarczowe hamulce ze stali w wersji modelu nitro Bullet!

 

 

Universal Dogbones

 STALOWE PÓŁOSIE NAPĘDOWE

Bardzo ważnym elementem dla modelu Bullet który napędza model są półosie napędowe. Super mocne półosie napędowe ze stali powlekanej potrafią przenieść ogromną moc z przednich i tylnych dyferencjałów do kół. Na każdej stalowej osi jest wytrzymały adapter z nylonu typu "hex " dla utrzymania koła w odpowiedniej pozycji. 

 

  

 

 

WYDAJNE ŁOŻYSKA KULKOWE

Dla wysokiej sprawności wszystkie elementy układu napędowego, wraz z kołami zębatymi i osiami kół,są wyposażone w uszczelniane łożyska kulkowe. Dzięki takim łożyskom masz długie czasy pracy oraz długą żywotność. Dobre uszczelnienie łożysk powoduje nie przedostawanie się kurzu i brudu!  

 
 
 
 

Long Suspension Arms

WYTRZYMAŁE DŁUGIE WAHACZE

Ekstra długie wahacze zapewniają stabilność, a grube piny zawieszenia dają dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniami. Ramiona wahaczy posiadają solidną konstrukcję, mocną budowę i wysoką trwałość. Miejsce montażu amortyzatorów na wahaczach umożliwiają dostroić model do tego co masz zamiar robić. Śmiało możesz próbować innych ustawień - pomimo że model jest ustawiony fabrycznie, nie mamy nic przeciwko, jeśli spróbujesz czegoś nowego!  

 

 

  

Double Shocks

PODWOJNY AMORTYZATOR NA KAŻDYM WAHACZU

8 sztuk wyjątkowo mocnych amortyzatorów dla kontroli tłumienia zamontowano w Bullet ST Flux. Amortyzatory są wypełnione olejem dla łatwej jazdy w zakrętach i odpowiednią amortyzację podczas lądowania przy dużych skokach. Posiadają duże sprężyny śrubowe które idealnie pasują do długich wahaczy! Odpowiednie tłumienie można uzyskać stosując konfigurację z olejami HPI oraz sprężynami i ich zamocowaniem.

 

 

 

Nylon Suspension Parts

ELEMENTY Z TWORZYWA

Wytrzymałe nylonowe elementy zawieszenia to piasty, zwrotnice kierownicy czy tylne słupki, są tak zaprojektowane, aby wytrzymać każdy rodzaj obciążenia. Przednie piasty mają specjalną osłonę by osłaniać przed kamieniami układ półosi napędowych. Opcjonalne punkty mocowania amortyzatorów są na wahaczach do zmiany prześwitu modelu (polecane na równych drogach ) i odpowiedniego usztywnienia bez używania opcjonalnych części.

 

 

 

 

Waterproof Steering Servo

MOCNE WODOODPORNE SERWO

Wodoodporne serwo HPI SF-10W do kierowania modelem jest wydajne i niezawodne, jest wystarczająco silne, aby kierować przednimi kołami. System " Servo Saver" zabezpiecza serwo podczas skoków przed uszkodzeniem dzięki zastosowaniu silnego mechanizmu sprężynowego.

 

 

 

Steel Turnbuckles

REGULOWALNE STALOWE ŚRUBY RZYMSKIE

Mocne stalowe śruby rzymskie łączą serwo do niezawodnego systemu "bellcrank" układu kierowniczego. Śruby rzymskie są lekkie i mocne a pozwalają na odpowiednie dostrojenie ustawień Bulleta. Dla zaawansowanego tuningu, śruby pozwalają na wykonywanie szybkich zmian ustawień, dzięki czemu można zmienić ustawienie zbieżności przednich kół.

 

 

 

 

WYTRZYMAŁE OPONY TERENOWE

Fajne wyglądające opony terenowe zapewniają niesamowitą przyczepność w lekkim lub ciężkim terenie. Nawet wtedy, gdy zużyje się bieżnik do punktu kontrolnego nadal będzie doskonała przyczepność przez bardzo długi okres czasu. Opony są przyklejone do felg chromowanych na czarno.

 
MOC HPI FLUX!

Zainstalowany zestawy HPI FLUX w modelu Bullet Flux, to bezszczotkowa technologia która sprawia, że tak jak w ​​Savage XS, Savage Flux HP lub Vorza Flux HP to niesamowita moc zapakowana w kompaktowej obudowie i ładnym wyglądzie!
 
Niesamowita moc z silnika Flux MMH-4000KV daje lekkiemu modelowi Bullet Flux ogromny stosunek mocy do masy dla maksymalnych przyspieszeń i ogromnej prędkości! Silnik Flux MMH-4000KV oferuje nowoczesne bezszczotkowe funkcjonowanie zapakowane w obudowę z czarnego anodyzowanego aluminium. Nowy wodoodporny regulator prędkości Flux EMH-3S wyposażony w złącza konektorowe dla silnika i złącza typu Deana dla baterii oraz wydajny wentylator dla dobrego studzenia! Wyłącznik zasilania oraz przycisk ustawień są całkowicie zabezpieczone przed wilgocią, a połączenia elektryczne są otoczone wodoodpornymi osłonami. Bullet obsługuje do 7 ogniw NiMH lub baterię LiPo 3S by dawać szalone prędkości maksymalne i niesamowite przyspieszenia!

Chcesz akrobacje na żądanie? Dalej, spróbuj - wiesz, że chcesz! Wreszcie regulator Flux EMH-3S może być w pełni dostosowany przy pomocy karty programującej# 101856. Przy pomocy karty możesz zmieniać wiele ustawień: hamulec, przyśpieszenie, wstępne przyhamowanie oraz wiele innych pożytecznych ustawień.

Aby uzyskać pełne informacje i dane techniczne dla regulatora HPI Flux EMH-3S, a dla silnika HPI Flux MMH-4000KV 

Uwaga: elektronika nie jest przeznaczona do pracy w zanurzeniu. Pamiętaj, aby spłukać brud czystą wodą, bezpośrednio po zakończeniu jazdy. Zajrzyj do pojemnika z odbiornikiem aby upewnić się, że nie ma wody wewnątrz i pozwól całkowicie wyschnąć przed ponowną jazdą.
 

FUNKCJE

 • Fabrycznie złożone i pomalowane z napędem elektrycznym 4WD Stadium Truck
 • System radiowy 2,4 GHz to wygodne sterowanie
 • Wodoodporny pojemnik na odbiornik i baterię
 • Bezszczotkowy mocny silnik HPI Flux MMH-4000KV
 • Wodoodporny regulator prędkości HPI Flux EMH-3S z wentylatorem
 • chłodzącym i możliwością zasilania 3S LiPo !
 • Jazda do przodu, hamowanie, jazda do tyłu taka
 • funkcjonalność ułatwia jazdę
 • W pełni programowalny regulator przy pomocy
 • # 101856 profesjonalnej karcie programującej
 • Wodoodporne serwo kierowania modelem
 • Malowana karoseria ze szczegółami gotowa do zamontowania
 • Podwozie z aluminium 6061 stanowi idealną i mocną podstawę
 • Twarde zderzaki przymocowane do płyty podłogowej dają ochronę modelowi
 • Amortyzatory olejowe w ilości 8 szt zapewniają miękkość jazdy
 • Ekstra długie wahacze zapewniają stabilność i równowagę
 • Sprawdzona konstrukcja do wyścigów
 • Stalowe śruby rzymskie pozwalają na dostrojenie do warunków jazdy
 • Uszczelniony układ napędowy ,wał jest bezobsługowy i super mocny
 • Dwu pozycyjne sprzęgło poślizgowe dla dodatkowej ochrony układu napędowego
 • Terenowe opony wyglądają fantastycznie na czarnych chromowanych kołach
 • Podkładki metalowe zapobiegające do zbyt mocnego dokręcenia nakrętek kół

Opinie o produkcie (0)

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl