DJI Phantom 3 Standard RTF - kamera 2.7K, FPV

Dostępność: brak towaru
Cena: 2 199,00 zł 2199.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Szukasz kompromisu między Phantomami 2 a Phantomami 3 Professional czy Advanced - prezentujemy Phantoma 3 Standard, który posiada wiele cech wspólnych ze swoimi wyższymi modelami, lecz w dużo niższej cenie :)

 

NIESAMOWITE FILMY 

Wyobraź sobie niesamowite, wciągające materiały na wyciągnięcie ręki. Twórz i przenoś ich zawartość na duży ekran, z ostrym obrazem, piękną rozdzielczością i żywimy kolorami. Twój Phantom 3 z zintegrowaną, stabilizowaną kamerą, pozwala na realizację niezapomnianych ujęć.

PRZEKAZ VIDEO LIVE 

Dzięki przekazowi obrazu na odległość do 500 m w czasie rzeczywistym, uzyskujesz jeszcze większe możliwości. Wystarczy skomunikować telefon lub tablet i widok na żywo transmitowany jest wprost z Twojego Phantoma. Ten realistyczny obraz o bardzo dobrej jakości sprawi, że będzie to zupełnie nowe doświadczenie w lotach FPV. 

NIEZRÓWNANE BEZPIECZEŃSTWO DLA POCZĄTKUJĄCYCH PILOTÓW 

Unikalny tryb dla początkujący pomaga nauczyć się latać w bezpiecznym, ograniczonym obszarze. Twój Phantom 3 można ustawić i latać tylko w ramach danego obszaru, w bezpiecznej
odległość i wysokość od Ciebie.

Ten niewidzialny, GPS-enabled "Geofence" zapobiega przypadkowemu  zboczeniu z kursu w niechciane miejsca lub przeszkody, pozwalając cieszyć nauką latania.

ROZBUDOWANA APLIKACJA NA URZĄDZENIA MOBILNE

Wszystkie opcje na wyciągnięcie ręki. Sterowania kamerą, zmiana ustawienia lotu, automatyczny edytor wideo, który pomaga poskładać swoje najlepsze nagrania czy możliwość LiveStream swojego loty na serwis YouTube to tylko wybrane funkcje dostępne w aplikacji.


ŁATWY W PILOTAŻU

Twój Phantom 3 sprawia, że ​​latanie jest niezwykle intuicyjne i łatwe. Od startu do lądowania, Phantom jest całkowicie pod kontrolą, w odpowiedzi na Twoje polecenia, automatycznie obsługuje najbardziej skomplikowane aspekty bezpiecznego, stabilnego lotu.

AUTO START

Za jednym dotknięciem w aplikacji DJI Pilot, Twój Phantom 3 włącza silniki i wznosi się na zadaną wysokość.

AUTO-POWRÓT DO DOMU

Gdy GPS jest dostępny, Phantom 3 pamięta dokładne miejsce startu. W razie utraty zasięgu lub na Twoją komendę, Phantom 3 wróci i wyląduje w miejscu, z którego wystartował.

BEZPIECZEŃSTWO

Dzięki inteligentnym rozwiązaniom, w przypadku gdy poziom baterii jest niski lub jeśli Phantom 3 traci połączenie z pilotem z jakiegokolwiek powodu, Phantom automatycznie powróci do punktu startu i wyląduje bezpiecznie.


INTELIGENTNA BATERIA

Wyższe napięcie, więcej energii, a także większa moc,  łączą się dając znacznie lepszą jakość lotu. Bateria posiada wbudowane czujniki i jasne diody LED, które pozwalają poznać stan i pozostałą moc akumulatora w czasie rzeczywistym. Twój Phantom 3 ciągle wylicza aktualną odległość od Ciebie i ilość energii potrzebnej do powrotu, więc zawsze wiesz, jak długo można kontynuować lot i kiedy jest czas, aby bezpiecznie rozpocząć powrót.

ROZWÓJ SDK

Masz ciekawy pomysł, który wymaga ujęć z lotu ptaka?
Rozwijaj swoją aplikację za pomocą Software Development Kit DJI. Platforma Phantom 3 jest w pełni
otworta i pozwala na zaprogramowanie aplikacji:
- ZEBRANIE PARAMETRÓW
Pełna telemetrii lotu, w tym na żywo wysokości Mroczne 3 za, prędkość, dystans, i więcej, jest dostępny dla Twojej aplikacji.
- FOLLOW ME
Długo wyczekiwana w Phantomach funkcja – follow me. Pozwala na takie programowanie Phantoma, aby podążał za Tobą i rejestrował wspaniałe momenty, podczas gdy np. jedziesz na nartach. Teraz masz swoją prywatną ekipę filmową, która nie spuści Cię z oka ;)

- PUNKT ZAINTERESOWANIA
Wybierz lokalizację lub obiekt, aby skupić się na nim, a Phantom 3 będzie stale ku niemu zwrócony, bez względu na to, jak latasz.

 

 

KAMERA 2.7K NA 3-OSIOWYM GIMBALU

 

Wersja Phantoma 3 Professional wyposażona jest w kamerę rejestrującą obraz w jakości 2.7K oraz mogącą robić zdjęcia aparatem 12MPX. Szerokokątny obiektyw (94 st.) pozwala na nagrywanie wspaniałych ujęć bez jakichkolwiek zniekształceń czy efektu tzw. rybiego oka.

 

Sama kamera umieszczona jest na 3-osiowym gimbalu gwarantującym szybką i płynna pracę, niwelując przy tym pochyły powstające podczas dynamicznego lotu.  

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Infolinia:

532 421 322

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl