Arrma Senton 4x4 3s czarno/niebieski

Dostępność: Brak towaru
Cena: 1 750,00 zł 1750.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Arrma
Kod produktu: ARA4303V3T1

Opis

Charakterystyka

Model samochodu RC Arrma Senton 3S BLX 1:10 4WD RTR Short Course Truck. Mocny silnik trójfazowy Spektrum™ Firma™, wodoodporny regulator 3200Kv Arrma BLX100 2S/3S LiPol z wentylatorem, sterowanie serwomechanizmem S651WP MG. Aparatura RC Spektrum™ SLT3™ 2,4GHz z odbiornikiem SLR300.

Zdalnie sterowany model samochodu z centralnym silnikiem i napędem 4x4 zapewni maksymalną przyczepność i osiągi na każdej nawierzchni. Prędkość modelu do 80 km/h.

Model RC samochodu Arrma Senton 3S BLX 1:10 4WD zaskakuje swoją wytrzymałością i wytrzymałością. Ma mocniejsze podwozie, mocniejsze serwo, nadajnik z ergonomicznym uchwytem zapewniającym wygodną jazdę, kierownicę z piankowymi obręczami zapewniającymi precyzyjne sterowanie. Nowi kierowcy mogą ustawić limit gazu na 50% lub 75%, dopóki nie będą gotowi do wykorzystania pełnego potencjału prędkości. Nadajnik SLT3™ jest kompatybilny z odbiornikami Tactic® SLT™ do obsługi starszych samochodów Arrma RTR i posiada trzeci kanał do sterowania opcjonalnymi funkcjami, takimi jak światła i wyciągarki. Monster truck z napędem na wszystkie koła jest wyposażony w mocny silnik trójfazowy BLX 3200KV, który zapewnia modelowi nieskończony strumień mocy. Aby zapobiec przewracaniu się modelu RC podczas dodawania gazu, jest on wyposażony w tylne koła Wheelie. Regulator, obsługujący akumulatory 3S LiPol, zapewnia wybór pomiędzy trzema trybami jazdy, wystarczy wybrać i rozpocząć wyścig.

Nadajnik SLT3

Podstawowy 3-kanałowy nadajnik pistoletowy Spektrum SLT3 2,4GHz, kompatybilny z protokołem SLT™. Niska masa nadajnika Spektrum SLT3 umożliwia trzymanie bez zmęczenia. Kierownica pokryta jest piankową obręczą zapewniającą pewny chwyt. Układ elementów sterujących jest praktyczny i intuicyjny - wszystkie elementy sterujące są rozmieszczone tak, aby były szybko dostępne w razie potrzeby. Dostępna jest bezpieczna pętla do mocowania do paska.

 • 3-kanałowa pistoletowa aparatura RC Spektrum™ dla niezawodnego działania
 • Sprawdzona ergonomiczna konstrukcja zapewniająca wygodny, niemęczący uchwyt
 • Możliwość ograniczenia maksymalnych wychyleń kanału kierunku i gazu
 • Podwójne wychylenia kanału kierunku i ograniczenie mocy sinika na 50%, 75% i 100%
 • Trzeci kanał mnożna wykorzystać do dodatkowych urządzeń np. moduły dźwiękowe
Odbiornik SLR300 z protokołem SLT™ FHSS

Samochodowy 3-kanałowy odbiornik SLR300 wyposażony jest w technologię SLT FHSS 2,4GHz, odporną na zakłócenia. Jest kompatybilny z nadajnikami Spektrum SLT i jest wstecznie kompatybilny z nadajnikami pistoletowymi Tactic.

Nowe złącza IC5

Nowe złącza IC5 mają nowoczesny design z naciskiem na bezpieczeństwo i prostotę. Styki wykonane są z pozłacanych pinów i gniazd o średnicy 5 mm.

Jak już wspomniano, złącza zostały zaprojektowane z naciskiem na bezpieczne i łatwe użytkowanie. Konektorów nie można odwrócić biegunowości, styki i połączenia lutowane są zakryte plastikową osłoną. Złącze IC5 jest wstecznie kompatybilne z EC5.

Cyfrowe sterowanie serwomechanizmem Spektrum SPMS651 MG

Nowe serwo sterowania kierunkiem S651 MG ma o 15% większy moment obrotowy niż poprzednie serwo ADS-7M. Jest wodoodporny, ma metalowe zębatki i moment obrotowy 7,27kg.cm przy 6V.

Silnik trójfazowy BLX 3660 3200Kv

Jednostka napędowa składa się z trójfazowego silnika BLX 3660 3200Kv, który ma duży i wydajny radiator aluminiowy z wentylatorem elektrycznym. Czteropolowe wykonanie daje silnikowi bardzo gładką pracę już od niskich obrotów. Korpus jest wykonany z żebrowanego aluminium, wał wyjściowy ze stali stopowej i precyzyjne łożyska. Kable z pozłacanymi konektorami 4mm.

 • Zasilanie do 3S LiPol
 • Bardzo płynna praca dzięki 4-biegunowej konstrukcji
 • Pozłacane złącza zapewniające doskonałe przenoszenie mocy
 • Wał Ø 5 mm
Wzmocnione podwozie

W celu zwiększenia sztywności podwozia dokonano kilku zmian we wzmocnieniu. Jednocześnie na płytkach ustalających sworznia osi zastosowano aluminium. Konstrukcja podwozia jest rozmieszczona w sprawdzonym układzie komponentów, aby uzyskać idealne wyważenie. Wał napędowy pośrodku, akumulator po jednej stronie i elektronika po drugiej. Dodatkowo całe podwozie wyposażone jest w boczne osłony, które ograniczają wnikanie brudu do podwozia. Akumulator jest mocno osadzony na miejscu za pomocą pasków.

Większy uchwyt na module napędu

Powierzchnia płytki „Pull” została zwiększona w celu ułatwienia montażu i obsługi modułu napędowego.

Łożyska kulkowe

Wszystkie części obrotowe są osadzone w łożyskach kulkowych. Odsłonięte łożyska są chronione przed kurzem i brudem gumowymi zaślepkami.

Zębatka z kołem odbiorczym

Silnik można regulować, a luz między zębami precyzyjnie regulowany podczas wymiany pastora lub przekładni dzięki aluminiowej płycie z rowkami do mocowania silnika.

Servo saver do ochrony serwomechanizmu

Model otrzymał nowe, mocniejsze serwo,a dla jego maksymalnej ochrony zastosowano nowy, bardziej wydajny servo saver. Zapewnia to wyższy poziom ochrony przed uderzeniami i bezpieczniejszą jazdę.

Wały rowkowane

Podobnie jak w przypadku wersji 4S, również tutaj zastosowano rowkowane wały, które mogą z łatwością przenosić dużą moc silnika trójfazowego.

Koła i opony

Solidne, wieloramienne felgi z oponami dBoots® Fortress-SC z charakterystycznym wzorem zapewniają modelowi Senton 3S BLX Short Course Truck RC maksymalną przyczepność na wszystkich nawierzchniach.

Amortyzatory olejowe

Opatentowane amortyzatory olejowe pochłaniają każde uderzenie modelu. Amortyzatory są wyposażone z przodu w osłony chroniące przed uderzeniami. Zmiana sztywności i prześwitu jest możliwa za pomocą lepkości oleju lub elementów dystansowych. silikonowe O-ringi służą do bezpiecznego zatrzymywania oleju.

Kompaktowe podwozie

Konstrukcja podwozia jest rozmieszczona w sprawdzonym układzie komponentów, aby uzyskać idealne wyważenie. Wał napędowy pośrodku, akumulator po jednej stronie i elektronika po drugiej. Dodatkowo całe podwozie wyposażone jest w boczne osłony, które ograniczają wnikanie brudu do podwozia. Akumulator jest mocno osadzony na miejscu za pomocą pasków.

Przedni i tylny mechanizm różnicowy

Model wyposażony jest w przednie i tylne dyferencjały, które zapewniają maksymalną przyczepność. Mechanizmy różnicowe są wyposażone w wysokiej jakości metalowe koła zębate zapewniające bezproblemową pracę. Napęd na koła przenoszony jest za pomocą teleskopowych półosi.

Elastyczny zderzak

Przód Sentona 3S BLX chroni przed uderzeniem elastyczny zderzak, który jest zamontowany w czterech punktach. W przypadku uszkodzenia zderzak można łatwo wymienić.

Sprawdzony napęd trójfazowy

Jednostka napędowa składa się z silnika trójfazowego BLX3660 i regulatora trójfazowego BLX100. Każda z tych jednostek tworzy oddzielny system modułowy.

Łatwo dostępny moduł silnika

Moduł silnika jest wyjmowany z podwozia jako kompletna jednostka, przed odkręcenie jednej śruby. Obejmuje silnik, płytę silnika, zespół sprzęgła i osłonę skrzyni biegów.

Łatwe usuwanie modułu elektronicznego

Moduł elektroniczny składa się z wodoodpornej skrzynki odbiornika, płyty serwa i mocowania regulatora. Urządzenie jest zdemontowane i dostępne do konserwacji i serwisu.

Regulator elektroniczny BLX100

Regulator trójfazowy BLX100 o prądzie obciążenia do 100A w połączeniu z akumulatorem 3S LiPol zapewni niesamowitą moc. Wbudowany wentylator zapewnia wystarczające chłodzenie nawet przy pełnym obciążeniu. Regulator posiada tryby jazdy, zabezpieczenie przed rozładowaniem akumulatora oraz zabezpieczenie przeciwprzepięciowe. Napięcie BEC 6V. Wodoodporny * włącznik na kontrolerze. Złącze akumulatora IC5.

Regulowane parametry:

 • Napięcie wyłączenia: NiMH / LiPol
 • Przyspieszenie: w 7 krokach. Wskazówka: na śliskich nawierzchniach lepiej jest użyć mniejszego przyspieszenia, aby koła się nie ślizgały
 • Siły hamowania: 25%, 37,5%, 50%, 62,5%, 75%, 87,5% i 100%
 • Tryb: przód / hamulec / wsteczny lub przód / hamulec
 • Kierunek obrotów silnika: normalne lub wsteczne
Właściwości
 • napęd 4x4
 • Prędkość do 80 km/h
 • Nadajnik Spektrum™ SLT3™ 2,4GHz
 • Regulator trójfazowy BLX100, 3 tryby jazdy
 • Odbiornik Spektrum SLR300 2,4 GHz FHSS
 • Sprzęgło cierne z trzema tarczami
 • Sterowanie serwomechanizmem z servo saverem
 • Regulowane kółka Wheelie
 • Mechanizmy różnicowe z metalowymi zębatkami
 • dBoots Fortress MT
 • Koła 2.8" 14mm hex
 • Amortyzatory olejowe
 • Boczne osłony podwozia
 • Zalecane akumulatory 2S - 3S LiPol, 6-8 ogniw NiMH, 5000mAh 50C

Opinie o produkcie (0)

Nowości
Zębatki serwa metalowe ze smarem
Zębatki serwa metalowe ze smarem
88,00 zł
szt.
koła Armma senton
koła Armma senton
140,00 zł
1.9 Barrage 2.0 Opona
1.9 Barrage 2.0 Opona
102,00 zł
szt.
Hatched MT 2.8
Hatched MT 2.8
150,00 zł
szt.
Komplet kół Talon Extreme
Komplet kół Talon Extreme
115,00 zł
Excel - Uchwyt + piłka + skrzynka
Excel - Uchwyt + piłka + skrzynka
80,00 zł
szt.
Bestsellery
Regulator bezszczotkowy Turnigy Super Brain 20A
Regulator bezszczotkowy Turnigy Super Brain 20A
139,00 zł
3415 zest. narzędzi Traxxas
3415 zest. narzędzi Traxxas
116,00 zł
3352R - elementy silnika Velineon 3500
3352R - elementy silnika Velineon 3500
55,00 zł
szt.
LRP Vtec Slick koła buggy tył 1/10 (65581) - para
LRP Vtec Slick koła buggy tył 1/10 (65581) - para
44,00 zł
Belka ogonowa z silnikiem Syma S107
Belka ogonowa z silnikiem Syma S107
24,00 zł
szt.
Piasta wsteczna Redox
Piasta wsteczna Redox
20,00 zł
szt.

Infolinia:

532 421 322

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl