Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Praca

1. SPRZEDAWCA

Poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawcy modeli i osprzętu RC w sklepie stacjonarnym w Gdańsku.

Wymagania:

- bardzo mile widziana znajomość branży modelarskiej,

- chęć przyswajania nowej wiedzy,

- komunikatywność,

- uczciwość,

- zaangażowanie i dobra organizacja pracy.

Obowiązki:

- bieżąca obsługa klientów sklepu stacjonarnego - doradztwo, sprzedaż,

- wprowadzanie dostaw towaru do systemu,

- dbałość o zachowanie odpowiednich stanów magazynowych,

- kompletowanie i pakowanie zamówień sklepu internetowego,

- dbałość o atrakcyjny wygląd ekspozycji w sklepie.

Oferujemy:

- pracę w młodym zespole,

- możliwość pracy w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się branży.

2. SERWISANT MODELI RC

Poszukujemy osoby na stanowisko serwisanta modeli i osprzętu RC w sklepie stacjonarnym w Gdańsku.

Wymagania:

- znajomość branży modelarskiej,

- umiejętność lutowania,

- dobre zdolności manualne przy naprawach modeli RC,

- dobra organizacja pracy i dbałość o sumienne wykonywanie powierzonych zadań.

Obowiązki:

- naprawa modeli RC oraz osprzętu - mechaniczne naprawy modeli jeżdżących i latających,

- upgrade`y systemów w dronach,

- pomoc i doradztwo klientom przy doborze osprzętu do modeli,

- prowadzenie spraw reklamacyjnych.

Oferujemy:

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie swoich CV ze zdjęciem na adres info@rcpitstop.pl, z dopiskiem 'sprzedawca modeli RC' lub 'serwisant modeli RC'.

Kontaktować będziemy się z wybranymi kandydatami.

Cenniki do pobrania

Sklep internetowy Shoper.pl